Kiss Delta fest

KISS DELTA FEST NA VÝBORNOU

V pátek 17.4.2009 proběhl v kolínských Starých Lázních KISS DELTA FEST s pořadovým číslem 7. Hlavní sál tradičně ovládly kapely, na dvou DJ stage se představili DJ´s rádia Kiss Delta se svým Kiss Mixxem a rezidentní DJ´s. V průběhu večera návštěvníci akce zcela zaplnili veškeré prostory Starých Lázní a vytvořili společně s výbornými výkony interpretů tradičně skvělou "kissdeltafestovou" atmosféru.

Po místních mladých kapelách Fuckt´jo a Kulatá krychle, se publiku představila stále se lepšící dívčí pop-punková partička Season Crack. Následně ovládla pódium i prostor pod ním jihočeská stálice Tlustá Berta. Gradující večírek zažil první z vrcholů při vystoupení italské formace AIM. Tato indie rocková partička předvedla na české poměry naprosto nevídanou koncertní show a dokázala zcela strhnout publikum. O druhý z vrcholů večera se postarala skupina L.O.S (ex-Lure of Senses), která v rámci Kiss Delta festu pokřtila své nové CD Feeling Box. V roli kmotrů se objevili členové skupiny Rybičky 48, kteří společně s L.O.S zahráli rozpumpovanému publiku singl Gejša z nové desky. Pomyslným zlatým hřebem večera, bylo vystoupení skupiny UDG, která přijela do Kolína představit svou novou desku. I přes pokročilou hodinu zcela zaplněný sál zpíval, tleskal, tančil a propustil vyčerpané muzikanty až po druhém přídavku.

Kiss Delta fest s pořadovým číslem 7 je úspěšně za námi a už nyní se můžete těšit na další pokračování této osvědčené akce v pátek 23.10.2009 opět v kolínských Starých Lázních.

"Chtěl bych poděkovat kapelám za skvělé výkony a výbornou koncertní show. Obrovský dík patří i návštěvníkům akce, kteří společně s interprety vytvořili vynikající festivalovou atmosféru. Kvůli takovýmto večírkům stojí za to pouštět se do podobných projektů."

Martin Řehoř