SOUTĚŽ NATRUC TALENT VYVRCHOLÍ MAJÁLESEM V KOLÍNĚ

Každoročně přichází festival Natruc se soutěží NATRUC TALENT, která má za úkol objevovat nadějné mladé kapely napříč hudebními žánry a dát jim šanci vystoupit na renomovaném hudebním festivalu.

Z více než dvěstě přihlášených interpretů vybere porota složená z hudebníků a organizačního týmu dvacet semifinalistů, z těch pak fanoušci zvolí v internetovém hlasování na stránkách festivalu šest finalistů, kteří vystoupí 1. 5. 2013 na Kmochově ostrově v Kolíně v rámciNatruc Majálesu. Finalisté soutěže obdrží ceny od partnera soutěže pivovarů Staropramen.

Za zmínku stojí složení poroty, ve které se objeví z řad hudebníků Matyáš Vorda (Mandrage, Super Tuzex Bros), Kuba Ryba (Rybičky 48), Tuzex (Sunshine, Super Tuzex Bros), Tomáš Fröde (Imodium). Soutěžní kapely podpoří svým vystoupením renomovaní interpreti Sto zvířat, Super Tuzex Bros a jeden z nejlepších českých bubeníků Miloš Meier představí novou podobu projektu Drumming syndrome.

Z Natruc Majálesu pak postoupí dvě kapely na 16. ročník kultovního hudebního festivalu Natruc, který proběhne24. 8. 2013 v kouzelném areálu Kmochova ostrova v Kolíně. Na třech pódiích vystoupí tři desítky interpretů včetně kapel Tata bojs, Iné Kafé, Visací zámek, Skyline, UDG, Rybičky 48, Kamil Střihavka, Dymytry, Zoči Voči, Imodium, Goodfellas a mnoho dalších.

Vstupné na kolínský majáles je symbolických 50,- Kč. Výtěžek z akce poputuje na konto Hiporehabilitace týraných dětí při Dětském domově v Býchorech.