MONKEY BUSINESS V KOLÍNĚ

Monkey Business

V pátek 8. května proběhne v kolínských Starých Lázních opravdový svátek hudby. V rámci svého turné k nově vydané desce do Kolína zavítá hudební extratřída, skupina Monkey Business.

O velmi málo seskupeních v české populární hudbě lze mluvit v evropském či dokonce světovém kontextu. Naprostou vyjímkou jsou v tomto směru právě Monkey Business. Na albech této skupiny se objevují světoví muzikanti, spolupracující s takovými hvězdami jakými jsou Michael Jackson, Madonna, B.B. King, Tina Turner a další. Na předposlední desce Kiss Me On My Ego se například objevil člen legendárních Deep Purple, Glen Hughes, kterého můžeme slyšet i na nové desce Twilight Of Jesters? Zdá se, že právě tato deska by mohla být pro Monkey Business přelomovou. Hvězdní hosté, chytlavé hity a výborný zvuk z londýnského studia dávají tomuto albu šance dalece překročit hranice České Republiky.

Monkey Business jsou proslaveni výbornou koncertní show. Vokály má na starosti dvojice skvělých zpěváků, charismatická černošská zpěvačka Tonya Graves s Matějem Rupertem doplňovaná Romanem Holým, který je zároveň výborným hráčem na klávesové nástroje. Ostatně v Monkey Business platí co post, to výborný muzikant - kytara Olda Krejčoves, Pavel Mrázek baskytara, Ondra Brousek, klávesy a Martin Houdek, bicí.

Návštěvou této vyjímečné hudební události zároveň přispějete na dobrou věc, neboť koncert je součástí projektu dětského domova v Býchorech "Tančím,abych žil". Díky hlavnímu partnerovi akce, společnosti Metrostav, a.s. si navíc akci můžete dopřát za vyjímečně výhodné vstupné, které činí pouhých 190,- Kč v předprodeji, za vstupné na místě zaplatíte 230,- Kč.

Lístky na koncert pořídíte v prodejní síti Ticketstream, či na internetu:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=33956&code=TICKET&language=2

dále v těchto předprodejích:

Kolín: Infocentrum | Staré Lázně | Copy shop, Kutnohorská ulice | Elektro Jansta | Music 99

Kutná Hora: Infocentrum | Narcis shop | Lokomotiva music

Poděbrady: Infocentrum

Čáslav: Infocentrum

Koncert začína v kolínských Starých Lázních 8.května ve 20:00.