KISS DELTA FEST vol. 7.

V pátek 17. dubna do kolínských Starých Lázní zavítá Kiss Delta fest s pořadovým číslam sedm. Tentokrát bude pro účastníky akce připraveno hned několik zajímavých lákadel. Poprvé se v Kolíně představí indie-rocková star AIM z Itálie. Tato kapela se představila českým fanouškům např. v rámci prestižního festivalu Colours of Ostrava. Na samotný závěr večera se představí jedna z nejstrměji stoupajících hvězdiček českého shoubusinessu, skupina UDG. Mezi vystoupeními výše zmiňovaných kapel je připraven dlouho očekávaný křest nové desky skupiny Lure of Senses. Jako kmotři desky se objeví kluci ze skupiny Rybičky 48, kteří společně s Lure of Senses speciálně a pouze pro tuto událost chystají jedno hudební překvapení.

AIM (Italy)

Mimo výše uvedených kapel se dále představí jihočeská stálice Tlustá Berta, souputníci skupiny Kabát a dračice z pop-punkové kapely Season Crack. Šanci jako již tradičně dostanou i mladé místní kapely Kulatá krychle a Fuck´tjo.

Kiss Delta fest nabídne svým návštěvníkům opět produkci na 3 stage. Na Progresive DJ´s stage se představí se svým Kiss Mixxem DJ´s z rádia Kiss Delta a DJ Tomcat se představí na Oldies Bar stage.

Line up:

18:00 - 18:20 Fuck´tjo

18:35 - 19:05 Kulatá krychle

19:20 - 19:50 Season Crack

20:15 - 21:00 Tlustá Berta

21:25 - 22:10 AIM (Italy)

22:35 - 23:35 Lure of Senses

00:00 - 01:00 UDG

Předprodej:
Kolín: Staré Lázně | Infocentrum | Copy shop, Kutnohorská | Elektro Jansta | Music 99
Kutná Hora: Infocentrum | Narcis shop | Lokomotiva music
Čáslav: Infocentrum
Poděbrady: Infocentrum

Prodejní síť Ticketstream. www.ticketstream.cz