KISS DELTA FEST

Další pokračování oblíbeného festivalu je připraveno na pátek 14.11. do kolínských Straých Lázní. Mezi účinkujícími se objeví nejlepší ska v podání plzeňské skupiny Tleskač, tradičně oblíbené Rybičky 48 a hlavně německá punkrocková star Green Frog Feet.

Green Frog Feet patří společně s Donots k tomu nejlepšímu německému punkrockovému vývoznímu materiálu. Kapelu, která je pravidelným hostem MTV Rock star a která se pohybuje v první padesátce prodejnosti desek na evropském kontinentu, lze bezesporu zařadit mezi kapely evropského formátu. Pokud k této skupině připočteme skvělé ska v podání Tleskače, tradičně výborné vystoupení Rybiček 48 a výbornou atmosféru koncertů ve Starých Lázních má Kiss Delta fest ambice stát se akcí kolínského kulturního podzimu.

Vedle výše jmenovaných kapel, dostanou tradičně šanci i mladé kapely z regionu, tentokrát se představí Kulatá Krychle, Komlex Oidipus a Bu-fu. Návštěvníci Kiss Delta festu vědí, že tento festival nabízí mimo živé muziky i dvě DJ´s stage, na Progresive DJ´s stage se představí se svým Kiss Mixxem DJ z rádia Kiss Delta, rezidentní DJ´s se představí na Oldies Bar stage.

kiss delta fest