RYBIČKY 48 MAJÍ DESKU ROKU

RYBIČKY 48 - KŘEST DESKY

Kapela Rybičky 48 vydává album s provokující názvem Deska roku. Jedná se už o čtvrté řadové album kutnohorské trojice, která si za dobu své devítileté existence vybudovala pozici české pop-punkové jedničky.

Nové album skupiny Rybičky 48 spatří světlo světa na konci září. Křest Desky roku proběhne v pražském Lucerna Music Baru v úterý 11.10. Akce startuje v 20.00, v roli předkapely se představí výborná slovenská kapela Horská Chata, jako hosté se objeví členové kapel Tři sestry, Divokej Bill, UDG, Imodium, Doktor PP, Bára Zemanová, Medvěd 009, Harlej a další.

 

FESTIVAL NATRUC - NATRUC DEŠTI A ZIMĚ

V sobotu 27. srpna proběhl v Kolíně 14. ročník festivalu Natruc. Do kouzelného areálu Kmochova ostrova v Kolíně si našlo cestu více než tři tisíce lidí. Akci provázela nepřízeň počasí, avšak ani déšť, ani zima nedokázaly odradit návštěvníky, kteří tančili, zpívali a užívali si kvalitní muziku až do posledního tónu závěrečné kapely

FESTIVAL NATRUC 2011 - ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ PLATÍ DO KONCE ČERVENCE

FESTIVAL NATRUC 2011

 

V sobotu 27. srpna 2011 proběhne na Kmochově ostrově v Kolíně již 14. ročník kultovního hudebního festivalu Natruc. Stejně jako v minulých letech se návštěvníci akce mohou těšit na přední české interprety a zajímavé hudební lahůdky ze zahraničí.

LABEFEST V DĚČÍNĚ

V kouzelném prostředí pod děčínským zámkem proběhl v sobotu 14. května Labefest, který produkčně zaštítila Agentura WINK. Několik tisíc diváků mohlo shlédnout vystoupení skupin Čechomor, Banjo band Ivana Mládka, Mandrage Rybičky 48, UDG či charismatické zpěvačky Anny K. Šanci dostaly rovněž místní kapely, které si vybojovaly účast na Labefestu ve vyhledávací soutěži. Příjemnou akci nepokazil ani drobný večerní déšť.

Labefest Děčín

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>