VISACÍ ZÁMEK

Na konci tohoto roku přechází pod Agenturu Wink kapela VISACÍ ZÁMEK. První společnou akcí bude velkolepá oslava 30. narozenin této legendární kapely, která proběhne 7.12. Praha výstaviště Holešovice, Křižíkův pavilon B. Jako hosté se představí Plexis, Zakázaný ovoce, Záviš, Rasputin a další.

VISACÍ ZÁMEK

MANDRAGE - MOJE KREVNÍ SKUPINA TOUR PART II.

Mandrage

Po skvělém ohlasu vyprodaného jarního turné, přicházejí plzeňští Mandrage s podzimním pokračováním úspěšné Moje krevní skupina Tour Part II. V upravené show zazní i písně Šrouby a matice, Františkovy

Lázně, Mechanik z desky Moje krevní skupina, která katapultovala Mandrage na pozici kapely roku, o čemž  rozhodli v živém hlasování akademici na slavnostním předávání hudebních cen Anděl.
V rámci turné se představí i kapela A Banquet, která je považovaná odborníky za nejnadějnějšího českého interpreta současnosti.
Hlavním mediálním partnerem turné je rádio Evropa 2.

RYBIČKY 48 slaví 10 LET!!

Rybičky 48

RYBIČKY 48 slaví 10 LET!!
Česká pop-punková jednička vyráží na ostře sledované tourné k desátým narozeninám!
Už deset svíček si ve svém akváriu sfoukne parta Rybičky 48! K velkolepým oslavám a dosud
utajovanému dárku pro své fanoušky si kluci připravili podzimní turné.
Hlavní cíl koncertů je pobavit svojí show, co nejvíce lidí, což se jim na festivalových
pódiích i klubových produkcích daří velmi dobře. Každý koncert bude jedna velká party, o čemž
svědčí i dramaturgie připravovaných večerů. Kromě koncertního setu Rybiček 48, jehož
zajímavostí je, že kapela nechává o playlistu celého turné rozhodovat své fanoušky v
internetovém hlasování, se můžete těšit na vystoupení mladého písničkáře Pekaře, který se svou
vtipnou písní Chorvatsko bodoval v rádiových hitparádách a ukázal, že v Čechách rostou
nástupci Xindla X či Tomáš Kluse. Dále se představí DJ NobodyListen ve společném setu s
Ondrou, bubeníkem z Rybiček 48. Celý večírek zakončí hodně dlouho po půlnoci závěrečná
afterpárty, na níž se představí DJ Nobody + Kaťata Bro (Kuba z R48 a Pekař) parodující
osvědčené summer hity a jejichž parodypíseň Kaťata se díky kanálu youtube.com stala
absolutním hitem.
„ Přestože jsme stále mladí a neuvěřitelně krásní, už je tomu 10 let, co jsme odehráli první koncert. Na podzim
pro vás chystáme velkolepé TURNÉ 10 LET, kde se kromě našich úžasných písní můžete těšit i na Pekaře, což je
mladý a krásný chlapec s kytarou, dále na dvojičku DJ NobodyListen, který si zafítuje s naším bubeníkem Ondrou.
Pak už nastoupí Kaťata Bro, připravte se na megagalaktickou závěrečnou afterpárty, během které s námi odhodíte
zbytky studu i soudnosti. Takže mrkněte do sekce Koncerty a doražte s náma slavit,“ píše se na webu kapely.
Seznam koncertů jednotlivých koncertů najdete na www.rybicky48.cz

Česká pop-punková jednička vyráží na ostře sledované tourné k desátým narozeninám!
Už deset svíček si ve svém akváriu sfoukne parta Rybičky 48! K velkolepým oslavám a dosudutajovanému dárku pro své fanoušky si kluci připravili podzimní turné.
Hlavní cíl koncertů je pobavit svojí show, co nejvíce lidí, což se jim na festivalovýchpódiích i klubových produkcích daří velmi dobře. Každý koncert bude jedna velká party, o čemžsvědčí i dramaturgie připravovaných večerů. Kromě koncertního setu Rybiček 48, jehožzajímavostí je, že kapela nechává o playlistu celého turné rozhodovat své fanoušky vinternetovém hlasování, se můžete těšit na vystoupení mladého písničkáře Pekaře, který se svouvtipnou písní Chorvatsko bodoval v rádiových hitparádách a ukázal, že v Čechách rostounástupci Xindla X či Tomáš Kluse. Dále se představí DJ NobodyListen ve společném setu sOndrou, bubeníkem z Rybiček 48. Celý večírek zakončí hodně dlouho po půlnoci závěrečnáafterpárty, na níž se představí DJ Nobody + Kaťata Bro (Kuba z R48 a Pekař) parodujícíosvědčené summer hity a jejichž parodypíseň Kaťata se díky kanálu youtube.com stalaabsolutním hitem.
„ Přestože jsme stále mladí a neuvěřitelně krásní, už je tomu 10 let, co jsme odehráli první koncert. Na podzimpro vás chystáme velkolepé TURNÉ 10 LET, kde se kromě našich úžasných písní můžete těšit i na Pekaře, což jemladý a krásný chlapec s kytarou, dále na dvojičku DJ NobodyListen, který si zafítuje s naším bubeníkem Ondrou.Pak už nastoupí Kaťata Bro, připravte se na megagalaktickou závěrečnou afterpárty, během které s námi odhodítezbytky studu i soudnosti. Takže mrkněte do sekce Koncerty a doražte s náma slavit,“ píše se na webu kapely.
Seznam koncertů jednotlivých koncertů najdete na www.rybicky48.cz

NATRUC 2012

V sobotu 25. srpna 2012, proběhne na kolínském Kmochově ostrově již 15. ročník festivalu Natruc. Představí se mimo jiné David Koller, Mandrage, Wohnout, Krucipüsk, Sunshine, Blue Effect, Pipes and Pints, Konflikt (SVK), Hentai Corporation, Medvěd 009, Doctor PP, Luno, Bounce Bounce a další.

I v letošním roce se pořadatelé festivalu Natruc rozhodli dát prostor talentovaným kapelám z Čech a Slovenska v soutěži Natruc Talent. Symbolicky mezi potvrzenými interprety letošního Natrucu nechybí ani vítěz prvního ročníku soutěže Natruc Talent, skupina A Banquet, která je odborníky považována za nejžhavějšího kandidáta na novou hvězdu českého hudebního nebe.

Z více než stovky kapel přihlášených do soutěže Natruc Talent, vybrali pořadatelé finálovou desítku ve složení Cookies, DC Headline, Funktomass, Ginger, Holden Caulfield, Kočky neberem, The Elements (SVK), The Rest, Velmi krátké vlny, Žádnej Stres.

O tom, které dvě kapely vystoupí 25.8. na festivalu Natruc, rozhodnou fanoušci v internetovém hlasování na festivalovém webu. Hlasování končí 31.5.2012, do této doby si rovněž můžete zakoupit vstupenky na festival v předprodejní síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 250,- Kč

Více informací získáte na www.natruc.eu

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>