VISACÍ ZÁMEK - PLATINUM COLLECTION

V prosinci oslavili třicáté narozeniny, s jarem k němu vyrazili na turné po všech koutech země, vyšla jim knížka mapující celou jejich historii, a nyní se kapela „punkových inženýrů“ Visací zámek objevuje i v populární edici Platinum Collection. Téměř šedesátka písní, z níž už mnohé stihly zlidovět, pětici představuje jako tvůrce veselých popěvků i glosátory vážných témat a nabízí průřez tvorbou Visacího zámku od časů reálně-socialistického Československa až po čerstvou současnost. Nadhled, humor i přesně zformulované postřehy k temným stránkám reality. Znovu si tak lze připomenout, která naše rocková legenda „je skromná, ale nejlepší.“

SOUTĚŽ NATRUC TALENT VYVRCHOLÍ MAJÁLESEM V KOLÍNĚ

Každoročně přichází festival Natruc se soutěží NATRUC TALENT, která má za úkol objevovat nadějné mladé kapely napříč hudebními žánry a dát jim šanci vystoupit na renomovaném hudebním festivalu.

Z více než dvěstě přihlášených interpretů vybere porota složená z hudebníků a organizačního týmu dvacet semifinalistů, z těch pak fanoušci zvolí v internetovém hlasování na stránkách festivalu šest finalistů, kteří vystoupí 1. 5. 2013 na Kmochově ostrově v Kolíně v rámciNatruc Majálesu. Finalisté soutěže obdrží ceny od partnera soutěže pivovarů Staropramen.

SKUPINY VISACÍ ZÁMEK A RYBIČKY 48 VYRAZILY NA SVÁ KULATÁ TURNÉ

Zatímco legenda českého punk Visací zámek navazuje na prosincový "třicítkový" megakoncert na pražském Výstavišti Holešovice, Rybičky 48 vyráží slavit desáté narozeniny. K tomuto výročí R48 nadělily svým fanouškům DVD 10 LET, na kterém je možno zhlédnout nejen záznam z loňského vystoupení na festivalu Votvírák, ale rovněž nechává kapela nahlédnout do zákulisí koncertů a divokých pokoncertních párty, kterými jsou Rybičky proslulé.

Bližší informace o VISACÍ ZÁMEK 30 LET TOUR naleznete na www.visaci.cz

Bližší informace o RYBIČKY 48 DVD 10 LET TOUR naleznete na www.rybicky48.cz

VISACÍ ZÁMEK OSLAVIL 30. NAROZENINY

V pátek 7.12. proběhla v Křižíkově pavilonu B na Holešovickém výstavišti velkolepá oslava 30. narozenin Visacího zámku. Beznadějně vyprodaná hala mohla tleskat songům této největší české punkové kapely rozděleným do třech dekád podle data vzniku. Kromě hostů a všech kdo nám s připravou tohoto megakoncertu pomáhali, je třeba poděkovat především několika tisícovkám fanoušků VZ, kteří se postarali o naprosto výbornou koncertní atmosféru. Visací zámek ani po třech desítkách let neztratil nic ze své energie a tak se nelze než těšit na velké jarní turné 30 let VZ, které startuje v březnu 2013.


VISACÍ ZÁMEK

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>