NOVÁ DESKA MANDRAGE - SILUETY

MANDRAGEPlzeňská kapela Mandrage vydala svou dlouho očekávanou desku Siluety. Jedná se o čtvrté řadové album, na kterém je znát především posun k vyzrálejší hudbě i textům. Na jaro 2014 je plánováno turné Siluety, které by mělo patřit k nejzásadnějším kulturním událostem příštího roku.

 

SKUPINA RYBIČKY 48 VYDALA NOVOU DESKU

Skupina Rybičky 48 vydala své páté studiové album s provokativním názvem Tohle je rock´n´roll, vy buzny. Jako nejlepší popis nové desky asi postačí výňatek z jedné recenze: "Rybičky 48 drží velmi pevné prvenství ve stylu, který, i přes nárůst kapel hrajících téměř autentický sound, dokáží pořádně dělat jen oni a svůj post neustále potvrzují..." Turné k nové desce odstartuje kapela v březnu 2014.

PODĚKOVÁNÍ POŘADATELŮ FESTIVALU NATRUC

NATRUC
Chtěli bychom poděkovat všem, kdož se podíleli na přípravách a realizaci festivalu Natruc 2013, dále všem kapelám za skvělé výkony a především chceme poděkovat vám návštěvníkům. Děkujeme za překonání novodobého návštěvnického rekordu, za skvělou atmosféru a také za to, že dáváte naší práci smysl. Děkujeme a těšíme se na Natruc 2014!

NATRUC CHYSTÁ SKVĚLÝ LINE UP

NATRUC
Tři stage a více jak třicet interpretů si pro vás připravili pořadatelé 16. ročníku kultovního hudebního festivalu na Kmochově ostrově v Kolíně – NATRUC. 24.srpna 2013, v 11.30 hodin se otevřou brány jednoho z nejkrásnějších festivalových areálů u nás! Kromě tradičního programu, složeného z řady známých a populárních interpretů, se můžete těšit na řadu specialit!
Kolínský festival se stal jedním z 9 festivalů, kde kapela Tata Bojs předvede svůj unikátní projekt k 25. výročí, s názvem Cyklace, aneb Tour Domácí. V rámci tohoto unikátního setu představí TB náročnou světelnou, zvukovou a obrazovou show, kterou bylo zatím možno vídat jen u velkých zahraničních kapel.
Zcela unikátní bude rovněž vystoupení Kolínského Big Bandu, které doprovodí svým zpěvem Ondřej Ruml. Své pěvecké kvality předvede i charismatický Kamil Střihavka s kapelou Leaders. V Kolíně se představí rovněž i největší slovenská punk-rocková kapela Iné Kafé, či legendární česká punková kapela Visací zámek. Na Natrucu vystoupí také nástupci těchto dvou kapel, česká pop-punková jednička Rybičky 48 a jejich slovenští kolegové Zoči Voči. Svoji novou desku představí Skyline a UDG. Jeden z posledních koncertů před koncertní pauzou odehrají v Kolíně Cocotte Minute.
Těšit se tedy můžete na Tata Bojs, Iné Kafe (SVK), Kamila Střihavku, Visací Zámek, Kolínský Big Band, Skyline, UDG, Rybičky 48, Zoči voči (SVK), Imodium , Dymytry, Cocotte Minute, Goodfellas, ZakázanÝ Ovoce, Enter a mnoho dalších! 1.5. doplnili program Kolínského Natrucu vítězové soutěže Natruc Talent – kapela Sabrage a K2!
Další vlna zvýhodněného předprodeje končí 31. května Lístky na festival natruc můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketstream.cz

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>