RYBIČKY 48 VYRÁŽEJÍ NA PODZIMNÍ TURNÉ

Největší hity, nové písničky, koncertní host, dvě předkapely a společná párty s fanoušky na baru po každém vystoupení. To slibuje před aktuálním podzimním turné kapela Rybičky 48.

Sérii třinácti koncertních zastávek nazvala LÉTO V PEYTCHI TOUR a odkazuje tím na aktuální kapelový reggae hit Léto, který se neplánovaně chytil v playlistech českých rádií. Předprodej na koncerty, které začínají v říjnu a končí v prosinci, začne v jednotlivých městech tento týden. „Naši fanoušci o nás vědí, že jsme jako rodina a stejně přistupujeme i k našim posluchačům. Tudíž turné bude jedna velká párty a s fanoušky se po koncertě potkáme vždy na baru. Pokecáme, popijeme a možná i vytáhneme akustiky. Všechno je možné,“ popisuje zpěvák a baskytarista Rybiček Kuba Ryba. Kapela na turné podle něj předvede jak nové písničky, tak i průřez největšími hity. Netradičně si Rybičky 48 s sebou vezou i hosta. Bude jím Petr Štolba alias Pekař, který zpívá i v aktuálním kapelovém singlu Léto.

„Některá rádia ho hrají až po desáté večer, protože začíná kontroverzním sloganem ,Je léto, kámo, a já všechno v Peytchi mám. Song ale přitom vznikl během našeho pobytu na dovolené v jihovýchodní Asii, kde jsme poprvé narazili na Peytchu, což je nejvyšší stav osvícení následující po Nirváně, v podstatě se dá říct, že Peytcha je Foo Fighters buddhismu,“ dodává Ryba.

Rybičky 48 už na minulých koncertních šňůrách podporovaly mladé kapely, kterým umožnily před sebou vystoupit. Nejinak tomu bude i v případě turné LÉTO V PEYTCHI TOUR, na kterém představí svůj energický punk-rock benešovští ATD a celý večer zahájí talentovaní pop-punkoví Donaha z Bruntálska. „Moc se nám líbí. Oni hrají to, co my jsme chtěli hrát před 11 lety, ale s tím rozdílem, že oni to umějí,“ říká kytarista Petr Lebeda

PŘÍPRAVY NA 18. ROČNÍK FESTIVALU NATRUC JSOU V PLNÉM PROUDU

Jeden z nejkrásnějších festivalových areálů v Čechách Kmochův ostrov v Kolíně je každým rokem dějištěm kultovního hudebního festivalu Natruc.

Pořadatelé navazují programem na úspěšný loňský vyprodaný ročník!

Na festivalu Natruc v Kolíně oslaví MONKEY BUSINESS svých 15.let a představí se s novým albem! XINDL X rozehraje svoje Casio a ŠKWOR předvede velkolepou pyrotechnickou show. S novým albem se představí punkoví králové VISACÍ ZÁMEK. Ve hvězdné sestavě festivalu nemůžou chybět VYPSANÁ FIXA, RYBIČKY 48, UDG, SKYLINE, VOXEL, ATMO MUSIC, KRUCIPUSK, FAST FOOD ORCHESTRA, PEKAŘ nebo NEBE.  Mezi zahraničními hosty 18.ročníku se objeví liveloopingový mistr ROCKY LEON (USA), který si podmanil Natruc před dvěma lety, ve svém oboru patří mezi absolutní světovou špičku. Britská trojice TRIBAZIK (UK) nabízí jedinečnou směs trash metalu, acid techna a alternativního rocku s podtóny rave to celé s drtivou energií a silnými vokály. Třetím zahraničním hostem jsou slovenští Paranaoid (SVK), kteří nejsou na české hudební scéně žádnými nováčky.

NATRUC 2015

NATRUC TALENT – šance pro všechny!

Každoročně probíhá v rámci festivalu soutěž Natruc Talent, ve které dostávají zajímavé kapely vystoupit na renomovaném hudebním festivalu. Letos se výběru finalistů zhostili porotci Šmity (Luno), Petr Lebeda (Rybičky 48), Petr Harazin (Nebe) a Igor Belaj (The Paranoid). O čtveřici kapel ze soutěže Natruc Talent, které na 18. ročníku festivalu Natrucu vystoupí rozhodnou svými hlasy fanoušci na festivalovém webu www.natruc.eu. Hlasovat lze do 15.5.

V loňském roce byl festival Natruc vyprodán, vstupenky na letošní Natruc můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportál. Vlna zvýhodněného předprodeje, kdy zakoupíte vstupenky za 290,- Kč + poplatky, končí 31.5.2015.

www.natruc.eu

RYBIČKY 48 PŘEKVAPUJÍ S NOVÝM KLIPEM K PÍSNI MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ

Kluci z kapely Rybičky 48 mohou být právem označováni za mistry převleků a dokazují to i zbrusu novým videoklipem k písni My ještě nejsme starý, jehož premiéru si připravili na 1. apríla. O Apríl se ale nejedná, upozorňují členové skupiny.

Autorem scénáře je zpěvák Kuba Ryba, který nás pozval do své vize budoucnosti kapely. Hned v úvodu jsme svědky životem zničených starců, kteří dožívají v chudobě pod kontrolou dronů. Co by to ale bylo za budoucnost bez stroje času, a tak se všichni mohou přenést zpátky do současnosti. Jedno je jisté. Rozhodně se nemusíme obávat, že by klukům v budoucnu ubylo jejich hudebního elánu a schopnosti zajistit skvělou show.

RYBIČKY 48 - MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ - https://www.youtube.com/watch?v=gHqHdbL3MRo

VISACÍ ZÁMEK POKOŘIL PRODEJNÍ HITPARÁDU.

VISACÍ ZÁMEK

PUNKOVÝ KRÁLOVSTVÍ OVLÁDLO HUDEBNÍ TRH.

Legendární Visací zámek se po 32 letech existence dočkal svého vůbec prvního místa v albové hitparádě. Staří punkáči strčili do kapsy prodejní jistoty posledních týdnů i aktuálně atraktivní tituly. Visací zámek vydal svoji studiovou novinku v návaznosti na vyhlášení Punkovýho království 1. ledna letošního roku. Krátce po vydání alba se pilotní singl dostal mezi nehranější songy na rockových rádiích. Druhý týden po vydání stanuli Visáči na prvním místě prodejní hitparády IFPI.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>