RYBIČKY 48 STARTUJÍ VEHICLE TOUR 08

V pátek 14.11.odstartují Rybičky 48 svoji Vehicle Tour 08. Start turné proběhne v kolínských Starých Lázních v rámci Kiss Delta festu, na kterém se mimo jiné představí i německá punkrocková star Green Frog Feet, nebo ska formace Tleskač.

Během Vehicle Tour zavítají Rybičky 48 do prestižních českých klubů v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a dalších městech. Celé turné bude zakončeno Vánočním koncertem v pražské Retro music Hall.

KISS DELTA FEST

Další pokračování oblíbeného festivalu je připraveno na pátek 14.11. do kolínských Straých Lázní. Mezi účinkujícími se objeví nejlepší ska v podání plzeňské skupiny Tleskač, tradičně oblíbené Rybičky 48 a hlavně německá punkrocková star Green Frog Feet.

kiss delta fest

TURNÉ PRO NÍZKOPRAHY II.

V pátek 17.10. odstartovalo v kolínských Starých Lázních druhé turné pro nízkoprahová centra. Tento koncert, který produkčně zaštítila Agentura WINK, ozdobily svoji účastí skupiny Vypsaná Fixa, Wohnout, Lure of Senses a také "nízkoprahová" kapela Naivní naděje. Celý večer moderoval patron akce Pavel Anděl.

nizkoprahy

PRŮNIKY 2008

První ročník festivalu Průniky je úspěšně za námi. V sobotu 23.srpna 2008 proběhl v Hluboké nad Vltavou první ročník multižánrového festivalu Průniky. Festivalový areál byl citlivě zasazen do nádherného prostředí, na lukách naproti ZOO Ohrada. Právě krásné prostředí, skvělé výkony účinkujících a divácká podpora více než tisícovky návštěvníků, vytvořily společně pravou festivalovou atmosféru.

pruniky

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>