KISS DELTA FEST NA VÝBORNOU

V pátek 17.4.2009 proběhl v kolínských Starých Lázních KISS DELTA FEST s pořadovým číslem 7. Hlavní sál tradičně ovládly kapely, na dvou DJ stage se představili DJ´s rádia Kiss Delta se svým Kiss Mixxem a rezidentní DJ´s. V průběhu večera návštěvníci akce zcela zaplnili veškeré prostory Starých Lázní a vytvořili společně s výbornými výkony interpretů tradičně skvělou "kissdeltafestovou" atmosféru.

AIM (Italy)

KISS DELTA FEST vol. 7.

17.04.2009 od 18.00

Staré Lázně, Kolín

PLakat_300Dpi

V pátek 17. dubna do kolínských Starých Lázní zavítá Kiss Delta fest s pořadovým číslam sedm. Tentokrát bude pro účastníky akce připraveno hned několik zajímavých lákadel. Poprvé se v Kolíně představí indie-rocková star AIM z Itálie. Tato kapela se představila českým fanouškům např. v rámci prestižního festivalu Colours of Ostrava. V rámci večera se představí jedna z nejstrměji stoupajících hvězdiček českého shoubusinessu, skupina UDG. Mezi vystoupeními výše zmiňovaných kapel je připraven dlouho očekávaný křest nové desky skupiny Lure of Senses. Jako kmotři desky se objeví kluci ze skupiny Rybičky 48, kteří společně s Lure of Senses speciálně a pouze pro tuto událost chystají jedno hudební překvapení.

FESTIVAL BACKSTAGE

Festival Backstage

V pátek 20.3. proběhne v kolínských Starých Lázních festival Backstage, během kterého se objeví přední české "kytarovky". Kromě nejlepší české pop-punkové kapely Rybičky 48, vystoupí velmi populární plzenští Mandrage, dále skupiny DeBill Heads, Eternal Fire či místní Le Fine. Zajímavostí bude vystoupení kapely Ublink 12°C, cože je unikátní Tribute band, legendárních amerických Blink 182, složený z výborných muzikantů.

RYBIČKY 48 ZÍSKALY ČERVENÉ ESO

Své účinkování v české nejprestižnější TV hitparádě ESO na TV Nova zakončily Rybičky 48 pátým vítězství a získaly tak ocenění Červené ESO. Klip Emily, se kterým skupina soutěžila si stejně jako předchozí singl OOU! zajistil zařazení mezi nejúspěšnější klipy tohoto roku.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>