WELCOME ROCK SHOW

7.11. PLANET MUSIC CLUB | KUTNÁ HORA

V sobotu 7. listopadu proběhne první koncert v nově otevřeném kutnohorském multikulturním klubu. Klub, který má jednoznačně ambice zacelit prázdné místo v kulturní mapě širokého regionu naleznete ve Vítězné ulici, u hlavního nádraží Kutná Hora.

WELCOME ROCK SHOW

V rámci Welcome Rock Show se můžete těšit na českou punkrockovou legendu Jaksi Taksi, která již víc než 17 let slaví úspěchy na koncertních pódiích. Zpěvnou španělštinou a temperamentem překypuje vystoupení dalšího interpreta, kapely Los Perdidos. Posluchače čeká našlápnutá mixáž reggae, ska i punku. Kapelu symbolizuj především syrové pojetí stylů ve vlastním pojetí a nekompromisní strhující rytmus. Další chod lákavého menu budou servírovat místní L.O.S, jejichž pomegranč, grunge s ovocnou příchutí si nalezl již spoustu příznivů i dalece za hranicemi Kutné Hory. Ze stříbrného města pochází i nadějná partička BezDozoru a celou akci odstartuje punkrocková klasika Kulturní zřízenost.

Celá akce startuje v 19:00. Lístky zakoupíte v předprodeji v Infocentrech Kutná Hora, Kolín, Čáslav, dále kutnohorských prodejnách Narcis shop a Lokomotiva Music za rovných 100,- Kč, na místě za vstup zaplatíte 130,- Kč.

19:30 – 20:05 Kulturní zřízenost
20:30 – 21:10 Los Perdidos
21:35 – 22:20 L.O.S
22:45 – 23:45 Jaksi Taksi
00:05 – 00:50 BezDozoru

KISS DELTA FEST 23.10.2009

23.10.2009 od 17:30 hod.

Staré Lázně, Kolín

PLakat_300Dpi

V pátek 23.10. se do Starých Lázní vrací velmi úspěšná akce Kiss Delta fest. Tentokrát se můžete těšit evropskou punk-rockovou star Green Frog Feet z Německa, která v Kolíně pokřtí svoji novou desku, u čehož jí budou asistovat členové kapely Rybičky 48. Koncert v Kolíně je jedním ze čtyř vystoupení zařazených do exkluzivního turné po České Republice. Letos vydanou desku Sado Disko přijede do Kolína představit i ostrá partička Cocotte Minute vedená zpěvákem a známým televizním i rádiovým moderátorem Martinem Zellerem. Další hvězdou festivalu bude jedna z nejlepších českých ska kapel Prague Ska Conspiracy, jejíž hlavní devízou je krásná zpěvačka Mariana s africkými kořeny. Kiss Delta fest bude jedinečný i tím, že zde svůj poslední koncert odehraje skupina Temperamento. Na Kiss Delta festu dostanou tradičně prostor i mladé kapely Šatlava, Alžbětiny Sosny a Komplex Oidipus.
Na dvou spodních stage vystoupí renomování DJ´s. Down DJ stage ovládne DJ Jerry, bratr DJ Orbita a na DJ Bar stage vystoupí DJ Lives.

L.O.S

L.O.S (ex Lure of Senses) mají za sebou přelomové jaro, během kterého tato kutnohorská kapela změnila název, vydala první "velkou" desku a se svou písní Valenteen se objevila na špici rozhlasových hitparád.

Monkey Business

Kapelu můžete v nejbližší době slyšet a vidět na známých festivalech Sázavfest, Natruc a dalších. Po skončení festivalové sezóny, plánují L.O.S nasazení druhého singlu Gejša z nové desky Feeling box a především rozsáhlé podzimní klubové turné.

MONKEY BUSINESS V KOLÍNĚ

Monkey Business

V pátek 8. května proběhne v kolínských Starých Lázních opravdový svátek hudby. V rámci svého turné k nově vydané desce do Kolína zavítá hudební extratřída, skupina Monkey Business.

O velmi málo seskupeních v české populární hudbě lze mluvit v evropském či dokonce světovém kontextu. Naprostou vyjímkou jsou v tomto směru právě Monkey Business. Na albech této skupiny se objevují světoví muzikanti, spolupracující s takovými hvězdami jakými jsou Michael Jackson, Madonna, B.B. King, Tina Turner a další. Na předposlední desce Kiss Me On My Ego se například objevil člen legendárních Deep Purple, Glen Hughes, kterého můžeme slyšet i na nové desce Twilight Of Jesters? Zdá se, že právě tato deska by mohla být pro Monkey Business přelomovou. Hvězdní hosté, chytlavé hity a výborný zvuk z londýnského studia dávají tomuto albu šance dalece překročit hranice České Republiky.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>