POUR FÉLICITER 2010

pf

Přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních, pevné zdraví, mnoho štěstí a úspěchů v novém roce 2010

ZOO FEST

Ve čtvrtek 17.12. proběhne v Planet Music Clubu nějvětší hudební mejdan tohoto roku, skvěle obsazený ZOO Fest. Můžete se těšit na "zvířecí "kapely, jmenovitě na nejlepší českou ska kapelu Sto zvířat, zcela zásadní seskupení Laura a její tygři, legendární skupinu Doga, osvědčené Medvěd 009 a nebo na power funkové Těžko soudit motýla.
Jako vyjímečný vánoční dárek lze považovat vstupné na tuto akci, které činí pouhých 60,- Kč.

ZOO fest

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ KONCERT SKUPINY DIVOKEJ BILL V KOLÍNĚ

Na sobotu 19. prosince je připraven pro návštěvníky kolínských Starých Lázní exkluzivní dárek v podobě speciálního vánočního koncertu skupiny Divokej Bill. Pro příznivce kapely to bude zároveň poslední vánoční koncert, který jedna z nejúspěšnějších českých skupin letos odehraje. Výjimečnost akce dotváří fakt, že v Kolíně Billové odehrají speciální dvouhodinový akustický set. Bronzoví slavíci kromě již zlidovělých písní ze starších alb představí i část songů z nové desky Mlsná.

MANDRAGE VSTUPUJÍ POD AGENTURU WINK

Na základě vzájemné dohody vstupuje pod křídla agentury Wink plzeňská skupina Mandrage. Hit Hledá se žena zboural v uplynulém měsíci veškeré české hitparády, ověnčen Zlatou medúzou, a stříbrnou medailí v T-music, se song dostal až na 11. místo oficiálního IFPI nejhranějších songů v českých rádiích. V pondělí 23.11. spatří světlo světa nová deska Mandrage pojmenovaná stejně, jako zmiňovaný hit Hledá se žena. Patrný posun ve vyzrálosti textů a hudby dělá z Mandrage žhavé adepty na objev příštího roku.

PLakat_300Dpi

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>